ارائه محصولات با قیمت و کیفیت مناسب خط مشی ماست

7 مورد کارایی اتصالات گالوانیزه برزیلی

تلفن پاسخگویی : 09123037320  -  55699853 -55160921

 اتصالات گالوانیزه برزیلی توپی برزیل شامل موارد زیر می شود :

1- زانویی اتصالات گالوانیزه برزیلی برای تغییر جهت جریان به صورت 90 درجه و 45 درجه موجود می باشد که آرایش لبه های ابتدایی و انتهایی آن به صورت توپیچ می باشد . نوعی دیگر از زانوی اتصالات گالوانیزه برزیلی به نام چپقی موجود می باشد که یک طرف آن به صورت توپیچ و طرف دیگر آن به صورت روپیچ می باشد .

2- سه راهی اتصالات گالوانیزه برزیلی مخصوص انشعاب گرفتن می باشد ، گاهی اوقات لازم می باشد که از خط اصلی لوله اتصالات گالوانیزه برزیلی برای قسمت های دیگر انشعاب گرفته شود که این وظیفه به عهده سه راهی ها می باشد . سه راهی اتصالات گالوانیزه برزیلی به دو صورت سه راهی مساوی و تبدیلی تولید و عرضه می گردد . سه راهی اتصالات گالوانیزه برزیلی به صورت توپیچ تولید میگردد که نوع مساوی آن هر سه سایز ورودی و خروجی و انشعاب یکسان بوده و در نوع تبدیلی آن سایز ورودی و خروجی هم سایز و بزرگتر از سایز انشعاب می باشد .

3- تبدیل اتصالات گالوانیزه برزیلی برای تغییر سایز استفاده می شود ، گاهی اوقات لازم می باشد که سایز لوله اتصالات گالوانیزه برزیلی تغییر یابد و در این مواقع از تبدیل های اتصالات گالوانیزه برزیلی استفاده می شود که در دو بخش ابتدایی و انتهایی آن دارای سایزهای متفاوت می باشد . تبدیل های اتصالات گالوانیزه برزیلی به صورت یک طرف روپیچ و طرف دیگر توپیچ می باشد.

4- بوشن اتصالات گالوانیزه برزیلی برای امتداد و ادامه خط لوله اتصالات گالوانیزه برزیلی مورد استفاده قرار میگیرد . هنگامی که بخواهیم دو لوله اتصالات گالوانیزه برزیلی را به یکدیگر متصل کنیم به علت روپیچ بودن لوله ها نمیتوان آنها را به یکدیگر متصل کرد و برای این کار می بایست از بوشن های اتصالات گالوانیزه برزیلی که در هر دو سمت توپیچ می باشد استفاده می شود.

5- درپوش اتصالات گالوانیزه برزیلی برای مسدود کردن انتهای خط لوله کشی مورد استفاده قرار میگیرد . درپوش های اتصالات گالوانیزه برزیلی به صورت توپیچ تولید میگردند که با توجه به روپیچ بودن لوله اتصالات گالوانیزه برزیلی مخصوص مسدود کردن لوله اتصالات گالوانیزه برزیلی می باشند.

6- مهره ماسوره اتصالات گالوانیزه برزیلی برای سهولت باز و بسته کردن شیرآلات برنجی می باشد و به نوعی فضای آزاد برای نصب و یا خارج کردن شیرآلات برنجی و یا سایر اتصالات از خط لوله کشی می باشد.مهره ماسوره ها از اقلام مهمی می باشند که آب بندی و عدم نشتی آنها بسیار مهم می باشد .

7- مغزی اتصالات گالوانیزه برزیلی برای برقراری اتصال بین دو بخش توپیچ مورد استفاده قرار می گیرد.

برای آب بندی بهتر و عدم نشتی از محل رزوه های اتصالات اتصالات گالوانیزه برزیلی توپی برزیل می بایست از اقلامی همچون نوار تفلون ، خمیر لوله کشی ، کنف و ... استفاده کرد .

ادرس : تهران خیابان خیام شمالی، بالاتر ازچهارراه گلوبندک  ، روبه روی کاخ دادگستری ، پلاک 906

تلفن تماس : 55699853 -55160921

فکس :55602203 

موبایل: 09123037320

موبایل: 09123037320